Djted.pl

... kiedy muzyka ma znaczenie ...


Doświadczenie, 
w związku z faktem, że strona jest ciągle w przygotowaniu zapraszam na stara strone dostępnoą pod adresem:

Wodzirej na weselu ?.  To dla wielu osób niedopuszczalne, zwykle goście weselni o bardziej konserwatywnych usposobieniu dla których wesele bez „orkiestry” nie ma większego sensu przez pierwsze 20 minut przyglądają mi się bacznie zastanawiając się jak jeden człowiek może zastąpić całą orkiestrę. Po dwóch godzinach ci sami zwolennicy tradycji zapominają  o tradycji oddając się nieskończonej  zabawie. Dla innych od początku oczywiste jest to, że  dj na weselu to właściwe rozwiązanie na zjawiskową imprezę weselną.

W ostatnim czasie staje się to coraz bardziej powszechne, przyjęcia weselne organizowane przy oprawie muzycznej prowadzonej przez zespoły muzyczne przechodzą do lamusa.  Doświadczony Dj, którzy umieją rozkręcić nawet najbardziej drętwe wesele jest więcej wart, wart niż 15 osobowy zespół grający oklepane kawałki. Daleki jestem od krytyki zespołów muzycznych, osobiście znam kilkanaście, stale współpracuje z kilkoma, darząc ich twórczość  ogromnym szacunkiem,  jednak różnorodność klimatów muzycznych jakie oferują zespoły muzyczne nie mogą w  żadnym wypadku konkurować z ofertą dj’a. Ponadto nadal zespoły weselne liczące po parę osób w składzie będą prosiły o wyższe wynagrodzenie za poprowadzenie przyjęcia weselnego, ponieważ każda z osób wchodzących w skład zespołu musi dostać odpowiednie pieniądze. Stąd też przeważnie jest to wydatek rzędu paru tysięcy złotych. Decydując się na dj-a macie się gwarancję tego, że puszczone będą znane współczesne przeboje, jak też i starsze utwory, co oznacza wyśmienitą zabawę za rozsądną cenę.

Często wykonuję różnego rodzaju oprawę muzyczną i mam do tego specjalistyczny sprzęt, więc nie należy się wcale kłopotać tym, że oprawa muzyczna wesela odbędzie się na przykład całkowicie na sucho bez większych efektów oświetlenia.  Zapraszam do zakładki sprzęt, gdzie możecie Państwo zobaczyć jakiej klasy sprzętem pracuję.

Przy zapytaniach o termin otrzymuję także pytanie, jaką muzykę oferuję gościom. Szanowni Państwo moja odpowiedź brzmi każdą !!!, jednak zastanówcie się proszę jakiej muzyki oczekują Wasi goście. Ponad 10 letnie doświadczenie w roli wodzireja daje mi solidne podstawy do stwierdzenia, że ustalony przed weselem kompletny repertuar prawie zawsze okazuje się być do „BANI”. Nie da się z góry zaplanować muzyki na przyjęcie weselne, gdyby to było takie proste zająłbym się wypożyczaniem sprzętu nagłaśniającego ;). W związku z powyższym, cenię sobie niezależność w trakcie imprezy. Oczywiście preferencje muzyczne organizatorów przyjęcia pozostają dla mnie kluczowe.