Djted.pl

... kiedy muzyka ma znaczenie ...

Kreatywność i zasady 

Jestem DJ-em i wodzirejem już od jakiegoś czasu. Pracowałem przy wielu różnych imprezach i dzięki temu zdobyłem doświadczenie niezbędne w mojej pracy. Jednak nie chciałbym przechwalać się swoimi umiejętnościami i możliwościami. Chcę tylko powiedzieć Wam, dlaczego warto skorzystać właśnie z moich usług.

Nie zmieniam warunków!

Czy zdarzyło Wam się już podpisać umowę z DJ-em bądź zespołem, który na dwa, trzy dni przed imprezą zmienił warunki współpracy. Nawet jeśli nie dotyczyło to ważnych kwestii, lecz tych mniej istotnych (na przykład formy przelewu) i tak pozostał niesmak. Gwarantuję Wam, że nie zmienię jakichkolwiek warunków współpracy. Nawet w dziedzinach mało istotnych z organizacyjnego punktu widzenia.Nie jestem muzykiem!

Nie jestem muzykiem, nie tworzę nowych utworów. Niemniej lubię bawić się poszczególnymi gatunkami muzycznymi i dostosowywać klimat puszczanej muzyki do sytuacji na parkiecie. Zawsze zaczynam od wolniejszych kawałków, by potem przejść do ostrzejszej zabawy. U mnie zamówisz każdą muzykę - możesz być pewien, że ją puszczę. Puszczam też utwory wcześniej zamówione przez Gości.

Bawię gości

Nie ograniczam się wyłącznie do puszczania muzyki. DJ na wesele powinien przede wszystkim organizować zabawę i rozkręcać gości. Takie jest też moje zadanie. Dlatego nie stoję sztywno przy konsolecie. Mówię, żartuję i bawię się razem z Wami. Co więcej - nie jestem pozerem i nie udaję.

Mam doskonały sprzęt
Wodzirej na wesele nie może oprzeć się wyłącznie na swoich umiejętnościach. Musi on też posiadać dobrej jakości sprzęt. Mam do dyspozycji odtwarzacz 2 x Pioneer CDJ-350, mikser Pioneer DJM-700 i wysokiej jakości głośniki. W swojej ofercie posiadam również najwyższej klasy oświetlenie, oparte na zestawie reflektorów i moonflowerze. Całość uzupełnia doskonały interfejs użytkownika, zainstalowany w prostej w obsłudze konsolecie.

Jeśli dalej masz wątpliwości, wejdź na moją stronę i zobacz relacje z obsługiwanych przeze mnie imprez. Obsługuję wszystkie rodzaje imprez okolicznościowych.