Djted.pl

... kiedy muzyka ma znaczenie ...

To będzie super impreza !!!

Termin imprezy zbliża się a Ty nie masz zarezerwowanego DJ-a? Szukasz kogoś, kto rozkręci zabawę na Twoim przyjęciu? A może po prostu szukasz ciekawej oprawy dźwiękowej? Jeśli tak jest, to koniecznie zgłoś się do mnie. Przeczytałeś już sporo takich ogłoszeń? Przeczytaj i moje - przekonasz się, dlaczego warto mi zaufać!

Wiem, gdzie zaczyna się moja rola :)
Przygotowywałem już oprawę niejednego wesela, studniówki czy 18-nastki. Wiem jak powinny wyglądać takie imprezy i wiem, jak mam je przeprowadzić. Mam świadomość tego, gdzie zaczyna się i gdzie kończy moja rola. Jeśli obsługuję wesele to wiem, że moja rola rozpoczyna się dopiero w momencie rozpoczęcia zabawy. Zdaję sobie również sprawę z faktu, że żarty - i to nawet na weselu - powinny mieć określoną formę. Dlatego staram się nie wprowadzać krępujących zabaw.

Po staremu czy nowemu... i tak się dostosuję!

W swojej karierze wodzireja zauważyłem, że moi Klienci coraz częściej decydują się na imprezy okolicznościowe, które swoją formą znacznie odstają od ściśle ustalonego rytu. Jeśli chcesz na przykład zorganizować wesele w zupełnie innej, nowoczesnej odsłonie, nic nie stoi na przeszkodzie by tak zrobić. Jestem w stanie dostosować swój program do różnych dodatkowych atrakcji - pokazów tańców, pokazów barmańskich itd.

Szukasz dodatkowej oprawy muzycznej? Zgłoś się do mnie!

Zdaję sobie sprawę, że DJ na wesele to forma ekstrawagancji, z którą nie każdy musi się zgodzić. Dlatego współpracuję z zespołami muzycznymi, które mogą nieco ubogacić mój program. Jeśli więc organizujesz imprezę i chciałbyś, by oprócz DJ-a zagrał również ktoś inny - nie ma najmniejszego problemu!

Zaproś mnie na każdą imprezę!Chcesz upamiętnić nie tylko dzień swojego ślubu, ale też jakąkolwiek inną okazję? Napisz bądź zadzwoń do mnie. Wiem jak ubogacić różne imprezy okolicznościowe a nie tylko wesela. Dostosuję się do Twoich wymagań. Nawet, jeśli chcesz zorganizować urodziny, bądź chrzciny...

Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Uwzględnij jednak, że wodzirej na wesele to najlepsza opcja dla Ciebie. Zwłaszcza, jeśli prowadzi wszechstronną działalność.