Djted.pl

... kiedy muzyka ma znaczenie ...

Profesjonalizm

Coraz częściej wychodzimy z założenia, że dobra zabawa bez DJ-a nie jest możliwa. I choć usługi realizowane przez profesjonalne zespoły muzyczne (nawet kilkuosobowe) wciąż cieszą się dużą popularnością, to nie łudźmy się - żaden zespół nie zagra oryginalnej muzyki, lecz nieco "przerobioną", według swojego stylu i posiadanych umiejętności.

Dlaczego DJ?

DJ Ted to profesjonalny wodzirej, który nie tylko potrafi przygotować oryginalną, muzyczną oprawę imprezy, ale przede wszystkim potrafi rozkręcić zabawę. Dlaczego robi to lepiej, niż tradycyjny zespół muzyczny?

wodzirej na wesele


Muzyka dla każdego!

DJ Ted to osoba, która potrafi zagrać każdy rodzaj muzyki "na zawołanie". Co więcej - muzyka odgrywana jest w swojej oryginalnej formie. Większość z nas ma swoje ulubione kawałki muzyczne. Nic więc dziwnego, że słuchając nawet dobrze wykonanej przez zespół muzyki, odczuwamy pewien niedosyt.

Nie da się też ukryć, że każdy, nawet najlepszy zespół, ma swój własny styl i klimat. Jeśli ktoś dobrze czuje się w big beacie, najprawdopodobniej nie będzie on aż tak dobry w rock & rollu. DJ na wesele nie śpiewa, tylko... organizuje imprezę. Na tym polega jego przewaga nad zespołem.

Oświetlenie? Nie ma problemu...

Cechą dobrego wodzireja jest umiejętność zorganizowania własnego oświetlenia. DJ Ted jest artystą, który ma dostęp do najwyższej jakości sprzętu i to nie tylko tego muzycznego... Jeśli więc stawiasz na prawdziwą, świetlną dekorację, koniecznie postaw też na dobrego wodzireja. Jest nim DJ Ted.

wodzirej na weseleRozkręć swoją imprezę!

Żadne, nawet najlepiej zapowiadające się wesele, nie może być przewidziane pod każdym względem. Cechą dobrego DJ-a jest umiejętność dostosowania się do określonej sytuacji. Jeśli goście weselni nie są skorzy do zabaw i pląsów, wodzirej na wesele może wprowadzić do zabawy kilka dodatkowych atrakcji. Specjalizujący się głównie w odgrywaniu utworów muzycznych zespół nie zawsze ma takie możliwości.

DJ Ted nie jest muzykiem. Jest artystą, który potrafi rozkręcić każdą zabawę. I to właśnie na niego warto postawić. Co ważne - jego specjalnością nie są wyłącznie wesela. Profesjonalnie obsłuży on wszystkie imprezy okolicznościowe, jakie tylko przyjdą Ci do głowy.