Djted.pl

... kiedy muzyka ma znaczenie ...

Realizacje !!!

Już od kilku dobrych lat pracuję jako wodzirej. Mam już doświadczenie w zakresie obsługi wielu różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wykonywane w ramach mojej działalności usługi, postanowiłem zoptymalizować w ten sposób, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań obecnych i przyszłych Klientów.Przygotuję muzykę według Twojego uznania

Choć działam już na rynku kilka dobrych lat, moi Klienci wciąż zaskakują mnie pod kątem preferencji muzycznych. Nic w tym dziwnego - czasy się zmieniają a to, co było modne jeszcze paręnaście lat temu, dziś już nikogo nie interesuje.

W swojej bazie mam kilka tysięcy różnych utworów muzycznych. Mogę je zagrać właśnie dla Ciebie. Co ważne - mogę też zagrać utwory, specjalnie na życzenie Twoich gości.

Organizacja imprezy

Dobry wodzirej na wesele powinien umiejętnie dopasowywać się do oczekiwań swoich Klientów. Tak robię również i ja. Staram się kompleksowo doradzać w kwestii organizacji imprezy, dzieląc ją na poszczególne bloki tematyczne. Jeśli na przykład chcesz zorganizować imprezę weselną, uwzględniając w niej swoich rodziców, stworzę dla nich specjalny blok, poświęcony tylko im.

Podchodzę do swoich Klientów w sposób elastyczny. Oznacza to, że uwzględniam ich oczekiwania i dopasowuję je do sytuacji na danym weselu. Jeśli na przykład goście nie chcą się bawić, staram się jak najlepiej ich zintegrować.Usługi dodatkowe

1. Specjalnie dla Państwa przygotuję najwyższej jakości oświetlenie. Stworzy ono specjalny nastrój, dzięki któremu zabawa będzie o wiele ciekawsza.

2. Szukasz pomysłowych zabaw? Zgłoś się do mnie! Staram się nie powtarzać tych samych zabaw, z jakimi prawdopodobnie mieliście do czynienia na kilku poprzednich weselach.

3. Mogę zorganizować zarówno standardowe wesele, jak też zupełnie inną, nowoczesną jego wersję. Jestem nakierowany głównie na oczekiwania naszych Klientów i to właśnie ich zdanie jest dla mnie najważniejsze.

Jeśli chcesz, by Twój DJ na wesele w profesjonalny i udany sposób przygotował Twoją imprezę okolicznościową, koniecznie zgłoś się do mnie. Więcej informacji na mój temat znajdziesz na mojej stronie.